TEKNOLOJİ VE AR-GE ŞİRKETLERİNDE İŞ GELİŞTİRMEDE 8 ADIM

Aralık, 2020

2020sal01Ara14:0015:30TEKNOLOJİ VE AR-GE ŞİRKETLERİNDE İŞ GELİŞTİRMEDE 8 ADIMMURAT ÖZANLAR İLE14:00 - 15:30(GMT+3:00) View in my time

etkinlik detayları

Murat Özanlar’ın sunumuyla…

Teknoloji ve Ar-Ge Şirketlerinde İş Geliştirmede 8 Adım Webinarı

Konuşmacı:

Murat Özanlar,

2000 yılında Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü’nden lisansını alan Özanlar, meslek yaşamına marka tescil patent sinai haklar sektörü satış ve pazarlama bölümlerinde hizmet vermeye başladı. Devam eden yıllarda aynı sektörde marka yönetimi, ürün geliştirme ve pazarlama alanlarında görev aldı. 

2004 yılında Kalite Sistemleri, TSE, CE, ISO Belgelendirme alanında danışmanlık, denetçilik, satış yöneticiliği, iş geliştirme ve pazarlama alanlarında görev aldı. Ayrıca KOBİ’lere, KOSGEB ve DTM destekleri konusunda danışmanlık desteği verdi. Bu yıllarda özellikle 20’ye yakın farklı sektörde, sanayi firmaların iş süreçlerinin yönetilmesi, izlenmesi, denetlenmesi gibi konularda yönetim danışmanlığı uygulamaları ve bu danışmanlığın satışında aktif rol oynadı. 

2006 yılından itibaren, tecrübesini kurumsal iş yazılımları sektöründe üretim yapan birçok yerli ve uluslararası yazılım firmalarında kullanarak birikimlerini bir basamak yukarı taşıdı. Bu dönemde firmaların tüm iş süreçlerini özellikle müşteri ilişkileri yönetimi konusunda inceleme fırsatı bulmuş ve birçok bilişim alanındaki KOBİ ve OBİ’ lere satış, müşteri yönetimi ve pazarlama konusunda danışmanlık hizmeti vermiş, 2012 Haziran ayında Türkiye’deki yazılım/teknoloji üreten firma ve girişimlere özel pazarlama, satış, iş geliştirme, büyüme, ihracat ve ekip yönetimi süreçlerini modellediği Key of Change projesini hayata geçirmiştir. Şu ana kadar 12 çözüm partneri, 100’ün üstünde hem kamu hem özel sektör müşterisine sahip, 3.000 üzerinde sektör haberleri yayınlamış, 35 üzeri ödüle sahip, 100’ün üzerinde özel eğitim içeriği üretmiş bir şirket olmuştur. Sektörde 2019 yılından itibaren sanayi işletmelerinde dijitalleşme, iç girişimcilik, iş geliştirme ile teknoloji tabanlı şirket ve girişimcilere stratejist kimliği ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

Özellikle teknoloji ve üretim tabanlı sektörlerde faaliyet gösteren şirketler ve girişimciler için satışta inovasyon, müşteri ilişkileri yönetimi ve stratejileri, pazarlama, iş geliştirme ile ihracat konusunda eğitimler düzenlemekte, mentorluk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kişisel gelişime çok önem veren Özanlar özellikle de zihinsel başarı ve insan beyni konusunda yaklaşık 10 yıldır çalışmakta ve halen öğrenme sürecini devam ettirmektedir. Bu konuda özellikle üniversitelerde zihinsel gelişim, kariyer planlama, girişimcilik ile kurumsal firmalarda da fikir üretimi, design thinking ve davranışsal tasarım eğitimleri ile inovasyona katkı sağlamaktadır. TUBİTAK havuzunda iş geliştirme mentoru ve EMCC onaylı mentordur. 


1 Aralık 2020 – Salı    |     14.00 – 15.30


Tarih: 1 Aralık 2020 Salı

• Saat: 14.00-15.30 saatleri arasında

• Zoom ile gerçekleşecektir.

• Katılımınızı bekliyoruz…

• Kayıt için tıklayınız.

Daha

zaman

(Salı) 14:00 - 15:30(GMT+3:00) View in my time

Leave a Reply

X