NAKİT AKIŞINDA YAPILMAMASI GEREKEN 10 HAYATİ HATA

Kasım, 2020

2020sal10Kas14:0015:00NAKİT AKIŞINDA YAPILMAMASI GEREKEN 10 HAYATİ HATASELDA DOĞANCAN İLE14:00 - 15:00(GMT-11:00) View in my time

etkinlik detayları

Selda Doğancan’ın sunumuyla…

Nakit Akışında Yapılmaması Gereken 10 Hayati Hata Webinarı

Programın Amacı:

Şirketinizi bu dönemde kontrollü yönetmek ve büyütmek için nakit yönetimi sistemine ihtiyacınız var. Bu öyle bir sistem olmalı ki sürdürülebilir uygulanmalı. İşletme Sahipleri ‘Nakit Akışını’ yönetirken hangi konulara dikkat etmeliler ve neleri yapmamalılar?


Konuşmacı:

Selda DOĞANCAN

1988 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden derece ile mezun olan Doğancan, telekomünikasyon, yüksek teknoloji, dijitalleştirme, BT ve buna benzer olarak medya, enerji, sağlık, finans (dijital ödemeler), eğitim gibi birçok alanda güçlü ve kapsamlı sektörel bilgi birikimine sahip. 

Bu alanlarda ürün geliştirmede, yeni işler kurmada güçlü liderlik yeteneğiyle kanıtlanmış sonuçlar ortaya koydu. 

Sırasıyla Vestel ElektronikMedya HoldingTelsimVodafone Türkiye, Du Telecom (Dubai, danışmanlık), Türk Telekom’da liderlik ve üst düzey yöneticilik yaptı. 

Doğancan, yeni iş modelleri, iş alanları geliştirmekten, denemekten, uygulamaktan heyecan duyuyor.

Ticari ve finansal ilgisi, seçkin stratejik düşünceleri, sonuç odaklılığı, takım kurmadaki mükemmel iletişim ve etki yeteneği ile işletmelerde fark yaratmaktan mutluluk duyuyor! 

Yaklaşık iki senedir ActionCOACH Türkiye Partneri olarak işletme sahiplerine şirketlerini büyütmelerine ve gelir/ karlılıklarını arttırarak hedeflerine ulaşmaları için yardımcı oluyor. 

Ekim 2019 itibarıyle İstanbul’da ilk ve tek Platin seviye ActionCOACH sertifikalı koçtur. 


Tarih: 10 Kasım 2020 Salı

Saat: 14.00-15.00 saatleri arasında

Zoom ile gerçekleşecektir.

Katılımınızı bekliyoruz…

Kayıt için tıklayınız.


Daha

zaman

(Salı) 14:00 - 15:00(GMT-11:00) View in my time

Leave a Reply

X