KARİYER PLANLAMA

Kasım, 2020

2020sal03Kas14:0015:30KARİYER PLANLAMAGÜLŞEN ÖZAL İLE14:00 - 15:30(GMT+3:00) View in my time

etkinlik detayları

Gülşen ÖZAL’ın sunumuyla…
Kariyer Planlama Webinarı

Konuşmacı:

Gülşen ÖZAL

Anadolu Üniversitesi “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri” mezunu olan Gülşen Özal, profesyonel iş hayatına İsviçre Dışişleri Bakanlığı’nın Türkiye’de yürütmekte olduğu bir insani yardım projesinde, İsviçre Kalkınma ve İşbirliği Dairesi Türkiye Ofisi program bölge sorumlusu olarak başlamış ve dört yıl süreyle organizasyonunu gerçekleştirdiği eğitimlerde yüzlerce insana dokunma fırsatı bulmuştur. Aynı dönemde Yıldız Teknik Üniversitesi “İnsan Kaynakları Yönetimi” programını tamamlayarak, Bursa merkezli bir insan kaynakları danışmanlık firmasında, sonradan aşık olacağı İnsan kaynakları mesleğine adım atmıştır.

Yolu CEVA Lojistik’le kesişen Özal, on bir ilden ve BP, Danone, Ford, Goodyear, Otokar, Shell ve Tofaş operasyonlarından sorumlu İnsan Kaynakları Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. CEVA’da geçirdiği dört yılın ardından Fareva Holding bünyesinde Gebze’de kurulu Aerosol Valf Sanayii A.Ş’de İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak, kadınların sıklıkla kullandığı kozmetik ürünlerinin dolabından taştığı bir ofiste keyifle çalışmıştır.

Son olarak, Asaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş’de metal sektörüyle tanışmış ve buradaki son iki yılında kuruluş aşamasında proje liderliğini yaptığı “Asaş Akademi” faaliyetlerini yönetmiştir.

“MEB Onaylı Usta Eğitici, PMI Metodolojisiyle Proje Yönetimi, DISC Kişilik Envanteri İleri Yorumlama Teknikleri, Eğitmen Akademisi, Yetkinlik Modeli Geliştirme” sahip olduğu sertifikalardan bazılarıdır ve aynı zamanda ICF onaylı profesyonel koçtur.


Tarih: 3 Kasım 2020 Salı

Saat: 14.00-15.30 saatleri arasında

Zoom ile gerçekleşecektir.

Katılımınızı bekliyoruz…

Kayıt için tıklayınız.


Daha

zaman

(Salı) 14:00 - 15:30(GMT+3:00) View in my time

Leave a Reply

X