İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Aralık, 2020

2020per10Ara(Ara 10)14:00cum11(Ara 11)17:30İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİGÜLŞEN ÖZAL İLE14:00 - 17:30 (11)(GMT+3:00) View in my time

etkinlik detayları

Gülşen Özal’ın anlatımıyla…

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

Eğitim içeriği:

Stratejik İnsan Kaynakları 

• İşe Alım Uygulamaları ve Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri

• Oryantasyon Programı Oluşturma

• Eğitim ve Gelişim Yönetimi

• Performans Yönetim Sistemi


Hedef:

Etkili bir İnsan Kaynakları Yönetim sistemi kurulması için altyapı oluşturmak.

“Bir insanı unutabilirsin, bir insanın sana neler yaptığını da unutabilirsin ama o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın.”

İşte bu yüzden şirketler, insana dair; işe alımdan çıkışa kadar yürüttüğü tüm süreçlerde öyle sistemler kurmalı ve şirket genelinde yayılımını sağlamalı ki; en alttan en üste kadar tüm çalışanların birbirleriyle olan ilişkileri insanlarda; aidiyet yaratacak, performanslarını tam kapasite kullanmalarını ve çalışmış oldukları işyerinden gurur duymalarını sağlayacak hisler uyandırmalı. Yani etkili bir İnsan Kaynakları Yönetim sistemi olmalı.


Amaç:

Katılımcıların, çalışan yaşam döngüsü içinde yer alan İK (İnsan Kaynakları) süreçlerini, aynı bakış açısıyla ele almalarını ve aynı dili konuşuyor olmalarını sağlamak.


Konuşmacı:

Gülşen Özal

Anadolu Üniversitesi “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri” mezunu olan Gülşen Özal, profesyonel iş hayatına İsviçre Dışişleri Bakanlığı’nın Türkiye’de yürütmekte olduğu bir insani yardım projesinde, İsviçre Kalkınma ve İş Birliği Dairesi Türkiye Ofisi program bölge sorumlusu olarak başlamış ve dört yıl süreyle organizasyonunu gerçekleştirdiği eğitimlerde yüzlerce insana dokunma fırsatı bulmuştur. Aynı dönemde Yıldız Teknik Üniversitesi “İnsan Kaynakları Yönetimi” programını tamamlayarak, Bursa merkezli bir insan kaynakları danışmanlık firmasında, sonradan aşık olacağı İnsan kaynakları mesleğine adım atmıştır.

Yolu CEVA Lojistik’le kesişen Özal, on bir ilden ve BP, Danone, Ford, Goodyear, Otokar, Shell ve Tofaş operasyonlarından sorumlu İnsan Kaynakları Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. CEVA’da geçirdiği dört yılın ardından Fareva Holding bünyesinde Gebze’de kurulu Aerosol Valf Sanayii A.Ş’de İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak, kadınların sıklıkla kullandığı kozmetik ürünlerinin dolabından taştığı bir ofiste keyifle çalışmıştır.

Son olarak, Asaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş’de metal sektörüyle tanışmış ve buradaki son iki yılında kuruluş aşamasında proje liderliğini yaptığı “Asaş Akademi” faaliyetlerini yönetmiştir.

“MEB Onaylı Usta Eğitici, PMI Metodolojisiyle Proje Yönetimi, DISC Kişilik Envanteri İleri Yorumlama Teknikleri, Eğitmen Akademisi, Yetkinlik Modeli Geliştirme” sahip olduğu sertifikalardan bazılarıdır ve aynı zamanda ICF onaylı profesyonel koçtur.


10 Aralık 2020 – Perşembe | 11 Aralık 2020 – Cuma | 14.00 – 17.30


• Eğitim ücreti KOÜ Teknopark firmalarına özel 250₺+%18KDV (295₺)dir. 

•Kontenjanımız sınırlıdır.

• Ön kayıt için son gün 04 Aralık 2020 Cumakesin kayıt için (ödeme için) son gün 07 Aralık 2020 Pazartesi günüdür.

• Dekontu [email protected] adresine gönderen katılımcılara ZOOM linki paylaşılacaktır.

• Eğitim 2 gün, 6 saatten oluşmaktadır. 

• Program sonunda sertifika verilecektir.

• Ön Kayıt için tıklayınız.

Daha

zaman

10 (Perşembe) 14:00 - 11 (Cuma) 17:30(GMT+3:00) View in my time

Leave a Reply

X