ATLAS YAPAY ZEKA İŞ BİRLİĞİ PROGRAMI TANITIMI

Kasım, 2020

2020çar11Kas14:0015:00ATLAS YAPAY ZEKA İŞ BİRLİĞİ PROGRAMI TANITIMIÖZKAN GÜMÜŞ VE EMRE FİLİZ İLE14:00 - 15:00(GMT-11:00) View in my time

etkinlik detayları

Özkan GÜMÜŞ ve Emre FİLİZ sunumuyla…

Atlas Yapay Zeka İş Birliği Programı Tanıtımı

Huawei – KOÜ Teknopark işbirliğinde gerçekleştireceğimiz Ascend: Yaygın Yapay Zekâ” temalı etkinlikte, Teknopark firmalarımıza Huawei Atlas Yapay Zekâ Platformu ve İş birliği Programı tanıtılacaktır.

Etkinlik Huawei, Türkiye Bulut & Yapay Zekâ Ekosistem Geliştirme Direktörü Özkan Gümüş ve Bulut & Yapay Zekâ Ekosistem Geliştirme Müdürü Emre Filiz katılımıyla gerçekleşecektir.

Atlas Yapay Zekâ İş birliği Programı aracılığıyla partnerlere, arasında Ascend yapay zekâ teknik desteği, Ascend Yapay Zekâ Topluluğu aracılığıyla bilgi paylaşımı, eğitimler, Huawei HCIA-AI sertifikasyon sınavı kuponlarının olduğu çeşitli kaynaklar sunulacaktır.


Programın Amacı:

Hedefi, dijitalleşmeyi ve akıllı dönüşümü mümkün kılan yenilikçi ve sürdürülebilir bir yapay zekâ ekosistemi inşa etmek olan Huawei, alanında yetkin partner firmalar ile global stratejik kaynak gücünü birleştirerek, Huawei Atlas Yapay Zekâ Platformu üzerinde çözümler oluşturulacak; başarıların paylaşılacağı ortak pazarlama ve satış stratejileri ile dünya pazarlarına rekabetçi ve öncü ürünler sunulacaktır.


Tarih: 11 Kasım 2020 Çarşamba

Saat: 14.00-15.00 saatleri arasında

Zoom ile gerçekleşecektir.

Katılımınızı bekliyoruz…

Kayıt için tıklayınız.

Daha

zaman

(Çarşamba) 14:00 - 15:00(GMT-11:00) View in my time

Leave a Reply

X