TEKNOPARK FİRMALARIMIZ İLE EYLÜL AYI TOPLANTISI YAPILDI

TEKNOPARK FİRMALARIMIZ İLE EYLÜL AYI TOPLANTISI YAPILDI

12.09.2017 tarihinde Teknopark Firmalarımız ile aylık genel toplantı yapıldı. Toplantıda daha önceki toplantılarda gündeme gelen,  gerçekleşmiş ve programa alınmış faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı yapıldı. Firmalarımızın çeşitli konular hakkında değerli fikirleri,  görüş ve önerileri değerlendirildi.

Toplantının devamında; 

  • Bimser Çözüm Firmamızın Genel Müdürü Sn. Gökhan Ergün Bey,  son günlerde yazılım firmaları ile ilgili mevzuat değişimlerini ve avantajlarını içeren sunumunu paylaştı. Yazılımcıları da Sanayici olarak sayıldığı, buna yönelik yazılım firmalarının alması gereken belgeler, bu durumun Teknoloji firmaları için sağladığı avantajlar, desteklemeler konularında bilgilendirmeler yaptı.
  • AIESEC firması Pazarlama Ve Satış Koordinatörü Sn. Alp AKDAŞ Bey , AİESEC yurtdışı staj ve çalışma değişim programları ile ilgili sunumunu paylaştı. Yurtdışından personel ve stajer tedariki,  programın fayda ve avantajları, personel seçme mülakatları ve program maliyetleri konularında firmalarımızı bilgilendirdi.

 

Copyright © 2014 Teknopark A.Ş.

FacebookTwitter

Yasal Uyarı

LuckyEye