STRESSİZ ZAMAN YÖNETİMİ

Haziran, 2020

2020çar24Haz14:0015:00STRESSİZ ZAMAN YÖNETİMİGÜLŞEN ÖZAL İLE14:00 - 15:00

etkinlik detayları

Gülşen ÖZAL’ın sunumuyla…

Stressiz Zaman Yönetimi Webinarı

Eğitim içeriğimiz:

Stresli Yaşam
a. Stres nedir?
b. Nasıl oluşur?
c. Stres kaynakları ve genel uyum sendromu
d. Stresle başa çıkma önerileri

24 Saatle Dengede Kalmak
a. Zaman hırsızları
b. Zamanı etkili yönetebilme teknikleri
  – Kanban Tekniği
  – Eisenhower Matrisi
  – Pomodoro Tekniği
  – Pareto Kuralı


Konuşmacı:

Gülşen ÖZAL
Anadolu Üniversitesi “Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri” mezunu olan Gülşen Özal, profesyonel iş hayatına İsviçre Dışişleri Bakanlığı’nın Türkiye’de yürütmekte olduğu bir insani yardım projesinde, İsviçre Kalkınma ve İşbirliği Dairesi Türkiye Ofisi program bölge sorumlusu olarak başlamış ve dört yıl süreyle organizasyonunu gerçekleştirdiği eğitimlerde yüzlerce insana dokunma fırsatı bulmuştur. Aynı dönemde Yıldız Teknik Üniversitesi “İnsan Kaynakları Yönetimi” programını tamamlayarak, Bursa merkezli bir insan kaynakları danışmanlık firmasında, sonradan aşık olacağı İnsan kaynakları mesleğine adım atmıştır.

Yolu CEVA Lojistik’le kesişen Özal, on bir ilden ve BP, Danone, Ford, Goodyear, Otokar, Shell ve Tofaş operasyonlarından sorumlu İnsan Kaynakları Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. CEVA’da geçirdiği dört yılın ardından Fareva Holding bünyesinde Gebze’de kurulu Aerosol Valf Sanayii A.Ş’de İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak, kadınların sıklıkla kullandığı kozmetik ürünlerinin dolabından taştığı bir ofiste keyifle çalışmıştır.

Son olarak, Asaş Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş’de metal sektörüyle tanışmış ve buradaki son iki yılında kuruluş aşamasında proje liderliğini yaptığı “Asaş Akademi” faaliyetlerini yönetmiştir.

“MEB Onaylı Usta Eğitici, PMI Metodolojisiyle Proje Yönetimi, DISC Kişilik Envanteri İleri Yorumlama Teknikleri, Eğitmen Akademisi, Yetkinlik Modeli Geliştirme” sahip olduğu sertifikalardan bazılarıdır ve aynı zamanda ICF onaylı profesyonel koçtur.


Tarih: 24 Haziran 2020 Çarşamba

Saat: 14.00-15.00 saatleri arasında

Zoom ile gerçekleşecektir.

Katılımınızı bekliyoruz…

Daha

zaman

(Çarşamba) 14:00 - 15:00

Leave a Reply

X